Militaria


ACTION SPORT GAMES Steyr AUG A2


powiększ

ACTION SPORT GAMES Steyr AUG A2

Cena: 590.00 zł


Opis produktu: ACTION SPORT GAMES Steyr AUG A2
ACTION SPORT GAMES Steyr AUG A2

Nowość z serii karabinków sportline 2008! Karabinek wykonano w większości z wytrzymałego abs-u. Do części metalowych należą: lufę, gear box, komorę Hop - Up. Karabinek stanowi doskonałe połączenie dobrej jakości wykonania z przystępną ceną.
Podobnie, oryginał, replika nie posiada selektora ognia. Innym nawiązaniem do broni palnej jest modułowa budowa, która umożliwia szybki demontaż lufy.
Dwustopniowy spust umożliwia strzelanie ogniem pojedynczym lub ciągłym .Bezpiecznik przetykowy znajduję się za spustem po lewej stronie chwytu. Regulacji systemu Hop-Up dokonujemy za pomocą pierścienia, do którego dostęp uzyskujemy po odciągnięciu dźwigni przeładowania.
Karabinek wyposażono w składany chwyt przedni oraz szynę montażową w standardzie 22 mm, pozwalającą na montaż dowolnych przyrządów celowniczych. Ze względu na budowę typu bull pup, w kolbie mieści się jedynie bateria typu mini (załączona w zestawie ) lub nowy typ baterii li-po.
Ten uniwersalny karabinek ze względu na swoją budowę i osiągi doskonale sprawdzi się zarówno w rozgrywkach na dalekich dystansach, jak również w CQB.
Dane techniczne:
producent - Action Sport Games
materiał - ABS + metal
pojemność magazynka 330 kulek
waga ? 3200 g
długość ? 809 mm
systemy - Hop-Up (regulowany)
prędkość wylotowa - 328 fps
W zestawie znajdują się:
karabin, magazynek
akumulator
ładowarka
wycior do lufy
składana muszka i szczerbinka
instrukcja obsługi oraz katalog producenta
Historia oryginału:
W 1977 roku w austriackich zakładach zbrojeniowych Steyr-Mannlicher zaprojektowano uniwersalny karabin wojskowy. Jego produkcję rozpoczęto rok później. Występuje w czterech różnych wersjach, w zależności od zastosowania. Wersje różnią się głównie długością lufy oraz dołączanym osprzętem, takim, jak dwójnóg do ręcznego karabinu maszynowego, czy też bagnet.
Karabin produkowany jest też na licencji w zakładach National Aerospace and Defense Industries w Malezji, które w 2005 roku stały się głównym producentem i uzyskały prawda do eksportu karabinu AUG. Karabin ten wykorzystywany jest w armiach Austrii, Luksemburga, Nowej Zelandii, Irlandii, Nigerii, Maroka, Ekwadoru, Kamerunu, Boliwii, Tunezji, Omanu, Malezji, Arabii Saudyjskiej, a także w jednostkach specjalnych SAS armii brytyjskiej.


Podobne do: ACTION SPORT GAMES Steyr AUG A2


55.00 zł
ACTION SPORT GAMES CZ 75

Replika pistoletu CZ 75, posiada system Hop-Up co gwarantuje duży zasięg...

420.00 zł
ACTION SPORT GAMES AK-47

Replika AK-47 produkowana przez firmę ActionSportGames świetnie odwzorowuje...

230.00 zł
ACTION SPORT GAMES MK23 Hop-up

Jedno napełnienie magazynka wystarcza na oddanie ok. 40-60 równych...
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Newsletter

Newsletter

W dziale Motoryzacja

W dziale Gry

W dziale Extreme

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech

W dziale Lifestyle

W dziale Kultura

W dziale Sport