Militaria


Cyber Gun Taurus PT99 Full Metal BlowBack


powiększ

Cyber Gun Taurus PT99 Full Metal BlowBack

Cena: 382.00 zł


Opis produktu: Cyber Gun Taurus PT99 Full Metal BlowBack
Cyber Gun Taurus PT99 Full Metal BlowBack

Opis
Pistolet ASG Taurus PT99 to metalowa samopowtarzalna (blow back) replika strzelająca plastikowymi kulkami kal. 6 mm. Pistolet zasilany jest 12-gramowym nabojem CO2, który instalujemy od spodu w magazynku odkręcając kluczem imbusowym ( w komplecie) śrubę dociskową . Magazynek mieści 38 kulek kalibru 6 mm. Wyjęcie magazynka następuje po naciśnięciu przycisku zwalniającego znajdującego się po lewej stronie pistoletu obok kabłąka (osłona spustu). Szkielet oraz zamek pistoletu wykonane są z metalu.
Pistolet pracuje w systemie Blow Back (swobodny odrzutu zamka) co znacznie podnosi realizm w czasie strzelania. Odciągnięcie zamka do tyłu powoduje napięcie kurka i wprowadzenie kulki do komory BAX (przeładowanie), naciśnięcie spust powoduje oddanie strzału oraz ponowne automatyczne przeładowanie i gotowość do oddania następnego ? tryb SA (Single Action). Spust może pracować także w trybie DA (Double Action) z samonapinaniem mechanizmu kurkowego. Po przeładowaniu pistoletu napięty kurek zwalniam naciskając spust jednoczenie przytrzymując kciukiem kurek (kulka znajduje się w komorze), jeżeli teraz chcemy oddać strzał naciskamy język spustowy, który musi pokonać znacznie dłuższa drogę niż w trybie SA (tzw. długa droga spustu).
Przed oddaniem niekontrolowanego strzału chroni obustronny bezpiecznik skrzydełkowy umieszczony w tylnej części szkieletu zaraz pod zamkiem, pozycja F (Fire) i czerwona kropka sygnalizują gotowość do strzału (odbezpieczony), pozycja S (Safe) oznacza, że pistolet jest zabezpieczony.
Przyrządy celownicze standardowe stałe, muszka i szczerbinka.
Pod lufą znajduje się szyna akcesoryjna Picatinny, Weaver (22 mm) przeznaczona do instalacji dodatkowego wyposażenia (latarka, laser).


Podobne do: Cyber Gun Taurus PT99 Full Metal BlowBack


283.00 zł
Cyber Gun Taurus PT24/7 Metal

Opis
Pistolet wyprodukowany został na licencji firmy Taurus w zakładach...

399.00 zł
Cyber Gun Taurus PT92 Metal Blow Back (KJW)

Opis
Taurus PT92 AF jest brazylijską konstrukcją produkowaną przez Forjas...

297.00 zł
Cyber Gun M.A.S. 0.07 CO2 4.5mm Full Metal

Opis
Pistolet przypominający wyglądem HK USP. Wiatrówka zasilana jest...
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Newsletter

Newsletter

W dziale Extreme

W dziale Motoryzacja

W dziale Kultura

W dziale Lifestyle

W dziale Gry

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo

W dziale High-Tech