Militaria


WENGER Scyzoryk WENGER Giant Knife 2007


powiększ

WENGER Scyzoryk WENGER Giant Knife 2007

Cena: 2714.00 zł


Opis produktu: WENGER Scyzoryk WENGER Giant Knife 2007
WENGER Scyzoryk WENGER Giant Knife 2007

Opis
Wyprodukowany przez firmę Wenger największy na świecie scyzoryk, który znalazł się w księdze rekordów Guinnessa, co jest potwierdzone dołączonym certyfikatem Guinness World Records.
Dane techniczne:
rozłożony, wymiary: 225 x 240 x 30 mm
złożony, wymiary: 85 x 240 x 30mm
87 różnych narzędzi
141 funkcji
Ten scyzoryk to znakomity pomysł na prezent dla VIP! Oferujemy możliwość wykonania laserowego grawerunku na nożu z dowolnym napisem oraz logo firmy. Prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów.
Były w kosmosie, na najwyższych górskich szczytach, okrążyły Ziemię i codziennie używają ich skauci ? scyzoryki wyprodukowane przez szwajcarską firmę WENGER.
Historia firmy
Historia firmy WENGER ma ponad 100-letnią tradycję. Pierwszy raz nazwa ta pojawiła się w 1907 r., choć noże i narzędzia produkowano już od 1893 r. Na początku były to tylko sztućce i proste noże, a pierwszy scyzoryk przeznaczony dla armii szwajcarskiej pojawił się w 1901 r., wtedy też przyjęła się nazwa ?oficjalny nóż armii szwajcarskiej?.
Od tego czasu WENGER rósł w siłę nieprzerwanie tworząc nowe kolekcje i modele scyzoryków. W 1992 r. scyzoryk WENGER został oficjalnym nożem astronautów NASA i poszybował w przestrzeń kosmiczną. Wtedy też zyskał olbrzymią popularność na całym świecie. Firma praktycznie każdego roku wprowadza nowe serie, coraz nowocześniejsze i doskonalsze, powodując przyspieszone bicie serca każdego kolekcjonera. Z taśm montażowych, na których każdy scyzoryk jest składany ręcznie, schodzą dziennie tysiące noży o najwyższej światowej jakości, ciesząc podróżników, turystów, survivalowców i wszystkich mężczyzn, bo każdy znajdzie w tej ofercie coś dla siebie.
Współpraca
WENGER współpracuje ze Światową Organizacją Skautingu, produkując linię oficjalnych noży skautów i harcerzy; ze znakomitym wspinaczem światowej klasy Ueali Steckiem, tworząc nowe modele w oparciu o jego doświadczenia, zdobyte podczas wspinaczki na najwyższe i najtrudniejsze szczyty świata. WENGER jest również oficjalnym dostawcą noży dla kilku ekspedycji Mike Horn'a, w tym także dla ostatniej ? podróży dookoła świata bez użycia pojazdów mechanicznych "Pangaea". Mike Horn był także jednym z pierwszych użytkowników, którzy w ekstremalnych warunkach testowali najnowszy scyzoryk wielofunkcyjny - NewRanger.
WENGER od ponad 10 lat jest również oficjalnym partnerem najtrudniejszego wyścigu po lodowcu, organizowanego przez armię szwajcarską, o nazwie "Patrouille des Glaciers" (Patrol po Lodowcu), który odbywa się na wysokości 4000 nad poziomem morza i jest rozgrywany na dystansie 55 km.
Nie tylko scyzoryki
WENGER to także producent outdoorowego ekwipunku oraz wytrzymałych sportowo - turystycznych zegarków.


Podobne do: WENGER Scyzoryk WENGER Giant Knife 2007


73.00 zł
WENGER Scyzoryk WENGER Swiss Army 70

Opis
Firma Wenger to znany szwajcarski producent scyzoryków, od 1893...

79.00 zł
WENGER Scyzoryk WENGER Evolution Soft Touch ST 10.814

Opis
Seria Evolution to kolekcja scyzoryków w najbardziej popularnej...

63.00 zł
WENGER Scyzoryk WENGER Evolution Nail Clip 580

Opis
Seria Evolution to kolekcja scyzoryków w najbardziej popularnej...
Nowy film z video.banzaj.pl więcej »
Rekordy z domino, czyli imponujące układanki

Newsletter

Newsletter

W dziale Gry

W dziale Motoryzacja

W dziale High-Tech

W dziale Kultura

  • Przed nami chłodniejsza i bardziej ponura część roku. Zimą i jesienią dni są krótsze, a my więcej...

W dziale Lifestyle

W dziale Extreme

W dziale Sport

W dziale Biznes, Finanse, Prawo